نمونه سوالات پیام نور

دانلود نمونه سوالات تمام رشته های پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

نمونه سوالات پیام نور

دانلود نمونه سوالات تمام رشته های پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

نمونه سوالات پیام نور

دانلود نمونه سوالات تمام رشته های پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

پیام نور سوال در تلگرام
https://telegram.me/psoal


 

تجلیل از دانشجوی مدافع حرم دانشگاه پیام نور مرکز دولت آباد

 

معاون فرهنگی دانشگاه پیام نورکشور گفت: به مصداق ایه شریفه قرآن شهدا زنده اند ودر درگاه خداوند روزی می خورند وخانواده شهید بایستی به این افتخار بزرگ به خود ببالند . خانواده شهید زارع به این مقام منتسب شدند واین افتخار نصیب آنها شده است .

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های پیام نورمعاون فرهنگی دانشگاه پیام نور، رییس دانشگاه پیام نور استان اصفهان و جمعی از اعضای دانشگاه پیام نور با خانواده شهید مرتضی زارع ، شهید مدافع حرم و دانشجوی رشته مدیریت دولتی دانشگاه پیام نور مرکز دولت آباد دیدار کردند.

 

کریم نجفی برزگر ،معاون فرهنگی دانشگاه پیام نور، در این دیدار پیام جناب آقای دکتر رستمی ابو سعیدی رئیس دانشگاه پیام نور به خانواده دانشجوی شهید مرتضی زارع قرائت کرد .

 

نجفی برزگر ضمن قرائت پیام دکتررستمی ابو سعیدی خطاب به خانواده شهید زارع گفت: دکتر رستمی ابوسعیدی برای پاسداشت مقام خانواده شهدا وتکریم آنها تاکید داشت .وی اذعان داشته که همه بتوانیم رهرو راه این عزیزان باشیم. 

همچنین حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر محمدصادق جمشیدی راد، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های پیام نور کشور، در این دیدار با بیان اینکه شهادت در راه خدا افتخار بزرگی است که نصیب هر کسی نمی‌شود، اظهار کرد: همه از دنیا می‌روند، اما خوشا به حال شهدا که همیشه زنده‌اند.

 

وی افزود: فقدان یک جوان نیرومند و صالح مصیبت بزرگی است اما صبر و بردباری یک خانواده دارای اجر بسیار بالایی است و خداوند اجر بسیاری را نصیب آن خانواده می‌کند.

 

همچنین مهدی یوسفی ، رییس دانشگاه پیام نور استان اصفهان نیز ، با بیان اینکه افتخار می‌کنیم که در خدمت چنین دانشجویانی هستیم، اظهار داشت: در شرایطی که جامعه اسلامی مورد هجمه‌ گسترده از سوی گروه‌های تکفیری قرار گرفته، جوانانی همچون شهید مرتضی زارع به دفاع از اهل بیت(ع) می‌پردازند و همان‌گونه که در دفاع مقدس با دشمن بعثی می جنگیدند امروز در جبهه ای دیگر با دشمنان اهل بیت(ع) که دست پرورده استکبار جهانی هستند مبارزه می کنند و جان خود را که با ارزشترین سرمایه انسانی است فدا می کنند.

 

وی افزود: شما خانواده‌ای هستید که این عزیزان را تربیت و در شهادت آنها صبور هستید و افتخار دانشگاه پیام نوراست که میزبان چنین خانواده‌هایی است.

 

همچنین پدر شهید زارع با بیان اینکه شهید زارع جوانی بسیار وارسته ، مومن و عاشق ولایت بود برای دفاع از حریم اهل بیت (ع) به سوریه اعزام شد و به آرزوی خود که شهادت در راه خدا بود رسید. من از فرزندم بسیار راضی هستم و افتخار می کنم که فرزندی تربیت کردم که شهادت در راه الهی نصیب ایشان شد.

 

خواهر شهید زارع با بیان خاطراتی از رفتار و اخلاق پسندیده شهید یاد کردند و بیان داشتند برادرشهید م فردی سختکوش و اهل کار بود و حتی در زمانی که در سپاه مشغول به خدمت شدند در ایام فراغت در کارگاهی که توسط ما راه اندازی شده مشغول کار می شدند و همیشه مشوق ما در کار بودند. ایشان فردی بسیار عاطفی بود و نسبت به خانواده و بخصوص پدر و مادر ما بسیار عشق می ورزیدند. خواهر شهید درادامه اظهار داشت: بسیاری از شبها برادرم تا دیر وقت در حال مطالعه و درس خواندن بود.

 

در این دیدار از خانواده شهید زارع تجلیل به عمل آمد و از سوی دانشگاه پیام نور لوح تقدیری به پدر این شهید  اعطا شد.

 

گفتنی است؛ شهید مرتضی زارع، دانشجوی رشته مدیریت دولتی دانشگاه پیام نور مرکز دولت آباد بودند که هنگام دفاع از حرم اهل بیت(ع)در کشور سوریه به شهادت رسید.